Overblog Follow this blog
Edit page Administration Create my blog

O sklepie

by Marek Menu

iParts.pl
iParts.pl

Sklep iParts.pl to jeden z liderów sprzedaży części samochodowych przez Internet. W jego ofercie znajdziecie Państwo ponad 2 000 000 produktów, wśród których znajdują się zarówno części oryginalne, jak i wysokiej jakości zamienniki, które bardzo często nie ustępują jakoscią tym pierwszym.

Od godziny 8 do 19 mogą Państwo skorzystać z pomocy doświadczonych konsultantów - pomogą dobrać częsć odpowiednią do Państwa oczekiwań finansowych oraz do modelu samochodu jaki posiadacie. Warto z tej pomocy skorzystać aby mieć pewność, co do słuszności swojego wyboru. Konsultanci czekają na Państwa telefony oraz maile (KONTAKT).

Na łamach strony znajdziecie Państwo pełną ofertę. Przygotowaliśmy kilka metod wyszukania danej części - można to zrobić zaczynając od wyboru marki auta (Audi, VW, Skoda etc.), zaczynając od wyboru nazwy częsci (amortyzator, tarcze hamulcowe etc.) lub od wyboru producenta części (KYB, Sachs, Bosch etc.). Oczywiście można także skorzystać z intuicyjnej wyszukiwarki lub zadzwonić na naszą infolinię.

Zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców szukających źródła niedrogich, sprawdzonych auto części. Co jakiś czas organizujemy atrakcyjne promocje oraz rabaty - warto nas często odwiedzać.

Kanał iParts.pl na YouTube

Go to top